Lustra na wymiar versus lustra fabryczne


Lustro w łazience ma chyba każdy z nas. Srebrzyste tafle znajdują się często także w innych pomieszczeniach naszych domów. Planując zakup lustra warto przemyśleć, czy skorzystamy z gotowego, oprawionego lustra, czy wybierzemy lustra na wymiar.
Lustra gotowe (fabryczne)

Decydując się na fabrycznie gotowe lustra mamy spory wybór. Producenci prześcigają się w kształtach, czy kolorach ram. Najmodniejsze, pasujące do stylu industrialnego są lustra w czarnej oprawie. I tak lustro w łazience może być okrągłe, owalne, czy kwadratowe. Katalogi z wystrojem wnętrz w 2021 roku lansują trend luster okrągłych, lub zaokrąglonych, coraz rzadziej pojawiają się kwadraty, czy prostokąty z wyrazistym kantem. Zobacz lustra na wymiar.

Lustra na wymiar

Jeśli nie zadowalają nas gotowe rozwiązania, możemy skorzystać z usługi, jaką są lustra na wymiar. Zakłady szklarskie dopasują lustrzane tafle do naszych potrzeb. Ciekawą opcją jest na przykład lustro w łazience na szerokość ściany. To doskonałe rozwiązanie do małych łazienek, które wybierając lustra na wymiar, możemy optycznie powiększyć. Co więcej lustro na wymiar możemy także nakleić na drzwi. Taki sprytny patent spodoba się miłośnikom minimalizmu i posiadaczom bardzo wąskich korytarzy.

Zobacz – szkolenia BHP Poznań.