Powody dla których warto zamontować kurtyny przemysłowe w swoim przedsiębiorstwie


Zastanawiając się, czy zamontować kurtyny przemysłowe klient powinien zwrócić uwagę na trzy główne argumenty przemawiające za słusznością tej decyzji.

Kurtyny z pcv to doskonała izolacja termiczna. Dzięki pasmom pcv zostaje ograniczona wymiana temperatur. Oznacza to, iż np. podczas przeładunku w chłodniach z większą skutecznością zostaje utrzymywana niska temperatura nawet gdy zostają otwarte wrota komór. folia do kurtyn pcv. Jest to zarówno rozwiązanie bezpieczne dla towarów, gdyż nie następuje rozmrożenie pod wpływem mieszającego się ciepłego powietrza z zimnym, jak i ekologiczne, gdyż urządzenie chłodnicze nie musi w większym stopniu zwiększać swojej wydajności na czas przeładunku.

Kurtyny przemysłowe ograniczają hałas pomiędzy strefami. Stawiając przegrody plastikowe pomiędzy poszczególnymi stanowiskami pracy, na których urządzenia w trybie pracy wytwarzają niebezpieczny dla zdrowia hałas, zabezpiecza się pracowników przed jego negatywnymi skutkami działania.

Kurtyny przemysłowe są odporne na czynniki pogodowe. Mogą zatem być wykorzystywane jako bariera ochronna na przykład przy wrotach ramp. W ten sposób każda dostawa nie wymaga otwierania wrót przemysłowych. Kurtyny z pcv są bardzo wytrzymałe i łatwo je utrzymać w czystości.

Polecane: dachy Poznań.